Zakładanie trawnikówOferujemy kompleksowe rozwiązania dotyczące zakładania trawników w zależności od podłoża, miejsca wykonania i jego przeznaczenia:

  • Oferujemy darń z nasion wysokiej jakości. Specjalnie dobieramy odpowiednie gatunki traw ozdobnych jak i użytkowych do panujących w ogrodzie warunków. Używamy profesjonalnych traw Barenbrug.
  • Trawa w rolkach to najlepszy i najszybszy sposób na położenie trawy i cieszenie się natychmiastowym efektem. To również metoda na uniknięcie ryzyka chorób trawy, grzybów oraz uniknięcie ryzyka braku wschodu trawy z różnych powodów. Przy naszych realizacjach wykorzystujemy trawę od najlepszych polskich dostawców.
  • Zakładamy również siatkę pod trawnik. Siatka pod trawnikiem to świetne zabezpieczenie przed kretami i psującymi wygląd ogrodu kopcami. Siatkę najlepiej stosować na całej powierzchni ogrodu. Montaż siatki polega na ułożeniu jej na glebie i przysypaniu około 8 cm ziemi, na tak przygotowaną glebę kładzie się trawę z rolki lub wysiewa metoda tradycyjna. Dodatkowo siatka wzmacnia i zespala całą powierzchnię trawnika.
Katalog 2011